Crafts Community leden

1000graden
Academie voor Beeldende Vorming (AHK)
Anna Stringer
ArtEZ Hoge School voor de Kunsten
Atelier Chika Ito
Atelier Dingstede / Gerard van Oosten
Atelier het Pruykenhuys
Atelier Papierknipkunst
Babs Haenen
Baukje Scheppink
Beatrice Waanders
Bibi Smit
Bientje Doornbos
Boekbinderij Wilgenkamp
Cees Pronk / Mondra
Christine van der Heide
CODA Museum
Cor Unum
Coster Diamonds
Damastweversgilde
De Mutsenmaker
De Openbare WerkPlaats
De Papierderij
De Viltkontaktgroep
Delfts Plaisier
Den Herder Production House
Design Academy Eindhoven
Dienke Dekker
Doesdesign
Drukkunstmuseum, historische drukkerij & grafisch atelier
Dutch Felt Academy
Dutch Shoe Academy
Ebruze
ESH Vlechtwerk
Floris Wubben
Frans Dingemanse
Fries Museum
Gassan Diamonds
Gerrit Rietveldacademie
Glasatelier Immanuel / Sibylle Gielen
Glaskunstenaar Bernard Heesen
Golden Haand Weefcentrum
Grafisch Werkcentrum Amsterdam
Haetts
Handboekbinderij Clement
Handwerken Zonder Grenzen
Harlinger Aardewerk- en Tegelfabriek
Hawar
Hein Severijns
Het LeerLokaaL
Hoofdzaak Hoeden ArtWear
Hout en Meubileringscollege Amsterdam
Hout en Meubileringscollege Rotterdam
Houterij de Specht
Ien Rappoldt
Ingrid Reinhoud
Jackie Habets / What’s up
Jean School
Johanna Beekers
Joke Blokland
Joost Eijsbouts / Royal Eijsbouts
Kantwerk
Keramiekmuseum Princessehof
Knitwear Lab
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten
Koninklijke Tichelaar Makkum
Kuperus & Gardenier
Lace Studio Paragon
Landelijke Organisatie Kant Kunst Nederland (LOKK)
Leon Mommersteeg
Loes Schepens
Loret Karman
MAFAD – Maastricht Academy of Fine Arts and Design
Margaret Van Bekkum
Margreet Beemsterboer
Marianne Kemp
Marieke Geljon
Marina Toeters
Marinke van Zandwijk
Marleen Mangnus
Meervilt!
Meesteropleiding Coupeur
MERKWAARDIG
Meubelmakerij De Schrijn VOF
Meubelmakerij Mertens
M.H. Kwekkeboom
Monique van Munster
Moniquenwerk Broderie d’art
Museum de Kantfabriek
Museum Van Loon
Nationaal Glasmuseum / Glasblazerij
Nationaal Vlechtmuseum
Nederlands Leder en Schoenen Museum
Nederlands Openluchtmuseum
Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven
Nederlandse Gilde van Goudsmeden
Nederlandse Hoedenvereniging
Nederlandse Kostuumvereniging
Nederlandse Vakgroep Keramisten
Nederlandse Vereniging voor Papierknipkunst
Papierfabriek de Middelste Molen
Papiermakerij De Hoop
Quiltersgilde
Reinwardt Academie (AHK)
Ria van Dijk
Rijke geschiedenis
Roosje Hindeloopen
Sadegh Memarian / ICAT Textielrestauratie
Sandra Moek
Saskia ter Welle Colour | Style | Design
Sergej Kirilov
Sint Lucas
Snijder&CO
Steek plus
Stichting Handboekbinden
Stichting Vrij Glas
Stijn Peeters
STRIKKS
Studio Christine Jetten
Studio Claudy Jongstra
Sundaymorning@ekwc
SVGB
Sytske Corver
Tapijtmusuem Genemuiden
Tassenmuseum Hendrikje
Taxidermisch Laboratorium – Amber Veel
Textiel Plus
Textielcommissie.nl
Textielfabrique
Textielmuseum
The Dutch Knitters
The Green Circle
Touwslagerij Steenbergen
TrapArt/Jop van Driel
Vakschool Schoonhoven
Van Tetterode Glass Studio
Vereniging van Nederlandse Emailleurs
Vereniging van Vlechters
Vezel magazine
Volkskunstatelier het Snijpunt
Wandschappen
WEEFNETWERK
Weverijmuseum
Whispering Wall
Willem de Kooning Academie
WoolWorks
Zeeuws Museum